Toto je stránka pro obchodníky. Jste-li koncový zákazník, navštivte náš maloobchod: www.sweetenergy.cz

PAIKKA Zpomalovací miska CONCRETE

Kód: 1788/XS 1788/M Zvolte variantu
Značka: PAIKKA
Skladem Vyprodáno Zvolte variantu
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VÁŠ PROBLÉM: Mnoho psů miluje jídlo až příliš a mají tendenci hltat. A na druhé straně jsou psi s opačným problémem, kteří nemají o jídlo takový zájem.

NAŠE ŘEŠENÍ: Oceněná miska na pomalé krmení PAIKKA nutí vašeho mazlíčka jíst kolem 3D tvaru, čímž ho zpomaluje. Jíst v tempu zabraňuje zažívacím potížím a nadýmání. Žvýkání granulí je dobré pro dentální hygienu zvířete. Miska také nabízí mentální stimulaci, díky čemuž je jídlo zajímavější. Skutečnost, že domácí mazlíčci dostanou jídlo za práci, často znamená, že jedí lépe.

Zpomalovací misky značky PAIKKA jsou vyrobeny z patentovaného samochladícího keramického materiálu. Namočte misku pod vodu na 45 sekund, aby se aktivoval chladicí efekt. To pomáhá udržovat potraviny čerstvé a omezuje růst bakterií. Chladicí misky jsou také skvělým pomocníkem, když potřebujete rozmrazit syrové potraviny kontrolovaně.

Klíčové vlastnosti:
Zpomalovací misky jsou mentálně stimulující pro všechny psy.
3D tvar povzbuzuje i ty nejžravější psy, aby jedli pomaleji.
Unikátní materiál udrží misku v chladu celé hodiny bez externího zdroje energie. Vše, co potřebujete, je voda z kohoutku.
Ruční výroba, patentovaný způsob výroby

Rozměry:

Velikost Průměr Výška Objem
XS 13 cm 3,5 cm 0,2 l
M 15 cm 6,6 cm 0,75 l

 

Materiál:
Miska je 100% keramická.
Chladící keramický materiál s licencí Magisso®

Péče:
Mísa je vhodná do myčky, zajistěte prosím, aby se mísa v myčce během mytí nepohnula!

Navrženo v Helsinkách ve Finsku.
Zodpovědně vyrobeno v Číně.

PAIKKA kombinuje finský design a pohodlí domácích mazlíčků. Věří, že každý výrobek pro domácí mazlíčky by měl být navržen stejně důkladně jako výrobky pro lidské bytosti. PAIKKA vytváří nadčasové kousky, navržené s láskou a velkým smyslem pro detail, které si snadno najdou své místo v moderním domově a životním stylu.

Ale vzhled nestačí - každý produkt PAIKKA má skryté kouzlo. Regenerační pelíšky a přikrývky pomáhají svalům se zotavit a udržovat v teple; misky Cool Bowls udržují vodu a jídlo čerstvé; a stylový oděv do deště a doplňky Visibility zajišťují, aby byl pes i majitel psa při ranních a večerních procházkách vidět.

Vše, co potřebujete, abyste si život mazlíčka užili naplno :)