Toto je stránka pro obchodníky. Jste-li koncový zákazník, navštivte náš maloobchod: www.sweetenergy.cz

PAIKKA Reflexní lanové vodítko BLACK

Kód: 1782/6 1782/8 Zvolte variantu
Značka: PAIKKA
na dotaz na dotaz Zvolte variantu
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VÁŠ PROBLÉM: Tma a špatná viditelnost je kombinace, kterou chcete vyřešit, než se vydáte ven. Ale někdy musíte vyběhnout ve spěchu. Když musíš, tak musíš!

NAŠE ŘEŠENÍ: I když odcházíte ve spěchu, jakou věc si vždy berete s sebou, když jdete ven se svým psem? Kromě psa, samozřejmě. Vodítko!

PAIKKA Reflexní lanové vodítko má vetkané do lana velké množství reflexních prvků. Díky jasné reflexi toto vodítko jasně svítí a zajišťuje, že pes a majitel na druhém konci vodítka zůstanou v bezpečí. Bezpečnost je naší prioritou číslo jedna. Všechna vodítka PAIKKA procházejí pečlivým testováním.

Klíčové vlastnosti:
Vysokoreflexní – maximální bezpečnost za špatných světelných podmínek!
Odolné lano, pevné držadlo.
Bezpečná a snadno použitelná karabina.
Malý D-kroužek pro držák sáčku na hovínka nebo jiné drobné vybavení.
Vodítko bylo testováno na pevnost v tahu.

Nalezení ideální velikosti
Chcete-li určit velikost lanového vodítka PAIKKA, podívejte se na níže uvedená doporučení týkající se hmotnosti. Pamatujte také na povahu vašeho psa, pokud je na svou velikost velmi bouřlivý nebo silný, doporučujeme zvolit větší velikost.

Velikost Šířka lana Délka Doporučená max. hmotnost psa
6 mm 6 mm 180 cm 20 kg
8 mm 8 mm 180 cm 30 kg

 

Navrženo v Helsinkách ve Finsku.
Zodpovědně vyrobeno v Číně.

PAIKKA kombinuje finský design a pohodlí domácích mazlíčků. Věří, že každý výrobek pro domácí mazlíčky by měl být navržen stejně důkladně jako výrobky pro lidské bytosti. PAIKKA vytváří nadčasové kousky, navržené s láskou a velkým smyslem pro detail, které si snadno najdou své místo v moderním domově a životním stylu.

Ale vzhled nestačí - každý produkt PAIKKA má skryté kouzlo. Regenerační pelíšky a přikrývky pomáhají svalům se zotavit a udržovat v teple; misky Cool Bowls udržují vodu a jídlo čerstvé; a stylový oděv do deště a doplňky Visibility zajišťují, aby byl pes i majitel psa při ranních a večerních procházkách vidět.

Vše, co potřebujete, abyste si život mazlíčka užili naplno :)