Toto je stránka pro obchodníky. Jste-li koncový zákazník, navštivte náš maloobchod: www.sweetenergy.cz

PAIKKA Chladící miska M PINK

Kód: 1764
Značka: PAIKKA
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

VÁŠ PROBLÉM: Váš pes by raději pil z toalety nebo z louže venku. Obáváte se, že nepije dostatek vody. Domácí mazlíčci rádi pijí čerstvou vodu, ale nejste vždy tam, abyste jim ji poskytli.

NAŠE ŘEŠENÍ: Oceněná PAIKKA Chladící miska udržuje vodu čerstvou a chladnou po delší dobu. To povzbuzuje domácí mazlíčky, aby pili více a zůstali hydratovaní. To je velmi důležité, zvláště, když je teplo.

PAIKKA Chladící misky jsou vyrobeny z chladící keramiky pomocí patentované výrobní metody. Nechte misku ve studené vodě po dobu 45 sekund, abyste aktivovali chladicí účinek. To pomáhá udržovat vodu a potraviny čerstvé a také snižuje růst bakterií. Chladicí misky jsou také skvělým pomocníkem, když potřebujete kontrolovaným způsobem rozmrazit syrové potraviny.

Klíčové vlastnosti:

  • Krásný skandinávský design.
  • Chladící misky přimějí domácí mazlíčky, aby pili více a tím zůstali hydratovaní a zdraví.
  • Unikátní materiál udržuje misku chladnou po celé hodiny bez externího zdroje energie. Vše, co potřebujete, je voda z vodovodu.
  • Ruční, patentovaná výrobní metoda

Rozměry:

Velikost Průměr Výška Objem
M 15 cm 6,6 cm 0,8 l

 

Materiál:
Miska je 100% keramická.
Chladící keramický materiál licencovaný společností Magisso
®

Péče:
Miska je vhodná do myčky, ujistěte se, že se mísa během mytí nepohybuje v myčce!

PAIKKA kombinuje finský design a pohodlí domácích mazlíčků. Věří, že každý výrobek pro domácí mazlíčky by měl být navržen stejně důkladně jako výrobky pro lidské bytosti. PAIKKA vytváří nadčasové kousky, navržené s láskou a velkým smyslem pro detail, které si snadno najdou své místo v moderním domově a životním stylu.

Ale vzhled nestačí - každý produkt PAIKKA má skryté kouzlo. Regenerační pelíšky a přikrývky pomáhají svalům se zotavit a udržovat v teple; misky Cool Bowls udržují vodu a jídlo čerstvé; a stylový oděv do deště a doplňky Visibility zajišťují, aby byl pes i majitel psa při ranních a večerních procházkách vidět.

Vše, co potřebujete, abyste si život mazlíčka užili naplno :)