Toto je stránka pro obchodníky. Jste-li koncový zákazník, navštivte náš maloobchod: www.sweetenergy.cz

PAIKKA Pamětní nádoba - urna

Kód: 1803/S 1803/M Zvolte variantu
Značka: PAIKKA
na dotaz na dotaz Zvolte variantu
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VÁŠ PROBLÉM: Nechceme na to myslet, ale přijde den, kdy se musíte se svým společníkem rozloučit.

NAŠE ŘEŠENÍ: Dali bychom ze sebe všechno, kdybychom měli řešení, jak udržet své blízké navždy. Ale tohle je nad naše síly. Zažili jsme tu nesnesitelnou bolest z toho, že jsme je nechali jít, a víme, jak vám to trhá srdce. Víme také, jak důležité je ctít zesnulé a uchovávat vzpomínky na náš společný čas.

Pamětní nádoba PAIKKA je krásný a sofistikovaný způsob, jak vzdát hold svému nejlepšímu příteli. Můžete se utěšovat vědomím, že váš mazlíček bude vždy nablízku. Uvidíte, že budete sdílet úsměv nebo zábavnou vzpomínku tím, že do skleněné nádoby vložíte oblíbený předmět svého mazlíčka. To vám připomíná dobré časy, které jste sdíleli. Horní část je vyrobena z krásného mangového dřeva, které pojme popel uvnitř a je utěsněno pryžovým těsněním.

Klíčové vlastnosti:
Urnová část je vyrobena z udržitelného mangového dřeva.
Každá ručně foukaná sklenice je jedinečným uměleckým dílem.
Vyměňte upomínkové předměty uvnitř nádoby. Zde je několik nápadů: fotka, obojek nebo oblíbená hračka.

Rozměry:

Malá:
Průměr 10,5 cm
Výška 14,5 cm

Střední:
Průměr 15 cm
Výška 19,5 cm

PAIKKA kombinuje finský design a pohodlí domácích mazlíčků. Věří, že každý výrobek pro domácí mazlíčky by měl být navržen stejně důkladně jako výrobky pro lidské bytosti. PAIKKA vytváří nadčasové kousky, navržené s láskou a velkým smyslem pro detail, které si snadno najdou své místo v moderním domově a životním stylu.

Ale vzhled nestačí - každý produkt PAIKKA má skryté kouzlo. Regenerační pelíšky a přikrývky pomáhají svalům se zotavit a udržovat v teple; misky Cool Bowls udržují vodu a jídlo čerstvé; a stylový oděv do deště a doplňky Visibility zajišťují, aby byl pes i majitel psa při ranních a večerních procházkách vidět.

Vše, co potřebujete, abyste si život mazlíčka užili naplno :)