Toto je stránka pro obchodníky. Jste-li koncový zákazník, navštivte náš maloobchod: www.sweetenergy.cz

PAIKKA Regenerační deka PINK

Kód: 1671
Značka: PAIKKA
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

VÁŠ PROBLÉM:
Váš pes má doma jako oblíbené místo ke spaní postel nebo svůj extra pohodlný pelíšek, ale vy žijete aktivním životem plným výletů, cestování a dalších dobrodružství. Jak zajistit, aby si váš pomocník na cestách odpočinul?

NAŠE ŘEŠENÍ:
PAIKKA Recovery deka je přítel cestovatele. Sbalí se, je skladná a navíc dodávána s praktickým pouzdrem. Směs vlny je navržena tak, aby udržela vašeho psa v teple. Speciální materiál vyzařující infračervené záření (FIR) na druhé straně zvyšuje průtok krve a pomáhá posílit přirozený proces regenerace.

Bolavé svaly, unavená záda a oteklé nohy? I my, lidé, zažíváme některé stinné stránky naší zábavy na cestách. Půjčte si deku od svého psa - pokud můžete, nebo si pořiďte vlastní a vyzkoušejte si jedinečný materiál PAIKKA Recovery deky sami na sobě!

Klíčové vlastnosti:
Směs vlny zajišťující teplo.
Podšívka FIR - pro posílení regenerace.
Sdílejte deku - funguje také pro lidi!


Dostupné velikosti:
70 x 100 cm

Složení:
Vnější vrstva: 70% akryl, 30% vlna.
Podšívka: 55% bavlna, 37% grafen, 8% elastan.

Údržba:
Jemně perte ručně. Doporučuje se speciální prací prostředek přímo na vlnu. Žádné bělidlo, žádné chemické praní, žádné bubnové sušení, nežehlete ani nepoužívejte změkčovadla.

Navrženo v Helsinkách, Finsko.
Odpovědně vyrobeno v Číně.

PAIKKA kombinuje finský design a pohodlí domácích mazlíčků. Věří, že každý výrobek pro domácí mazlíčky by měl být navržen stejně důkladně jako výrobky pro lidské bytosti. PAIKKA vytváří nadčasové kousky, navržené s láskou a velkým smyslem pro detail, které si snadno najdou své místo v moderním domově a životním stylu.

Ale vzhled nestačí - každý produkt PAIKKA má skryté kouzlo. Regenerační pelíšky a přikrývky pomáhají svalům se zotavit a udržovat v teple; misky Cool Bowls udržují vodu a jídlo čerstvé; a stylový oděv do deště a doplňky Visibility zajišťují, aby byl pes i majitel psa při ranních a večerních procházkách vidět.

Vše, co potřebujete, abyste si život mazlíčka užili naplno :)